Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí zákaznického servisu

referenční číslo: 12571 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Máte zkušenosti ze zákaznického servisu z výrobní společnosti? Komunikujete anglicky na denní bázi? Chcete rozvíjet své zkušenosti v nadnárodní společnosti? Můžete nastoupit IHNED

Pošlete nám Váš životopis

Náplň práce

  • Zajištění interní a externí komunikace
  • Koordinace s dopravci
  • Dodržování termínů a zákaznických požadavků
  • Zpracování podkladů pro vývoz
  • Spolupráce s oddělením plánování a výroby

Požadujeme:

  • SŠ technického nebo ekonomického směru
  • Anglický jazyk (denní komunikace)
  • Praxi v zákaznickém servisu ve výrobní společnosti
  • Excel (tabulky)
  • Zkušenosti s ERP systémy
  • SAP, Oracle - výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí - výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: okres Chomutov

Mzda: 40 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha