Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VAPOL CZ s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10267410716 | aktuálnost: 27. 8. 2016

SALES & KA MANAŽEŘI
vyhlašujeme výběrové řízení na pozici Vedoucí obchodních zástupců a KA manažer v oboru auto-moto.
Požadujeme: výborné komunikační a organizační schopnosti,zodpovědnost, důslednost,mobilita (pružná pracovní doba,cestování),prozákaznický a profiremní přístup,schopnost vedení týmu,plánování,rozhodování,učení se,vstřebávání informací,praxe s aktivním oslovováním firemní klientely, pokročilé obchodní dovednosti,znalost řízení podle cílů,MS Office,znalost oboru autodílů (výhodou),ŘP sk.B
Náplň práce: řízení obchodních zástupců,plnění obchodních plánů, akvizice nových zákazníků,komunikace s klíčovými zákazníky(vč.aktivního prodeje),dodržování firemní kultury v oddělení a k partnerům,celofiremní plánování,tvorba a reporting rozpočtu oddělení,budování vztahů se zákazníky a péče o ně,hledání nových zákazníků,zvyšování efektivity obchodních aktivit(akční plány v obchodních kanálech)
Nabízíme: Úvodní zaškolení,zařazení do vzdělávacího programu,možnost kariérního růstu,motivační hodnocení závislé na výsledcích práce,přátelské,profesionální a stabilní zázemí moderní firmy,příspěvek na stravování,penzijní připojištění, cafeterii,3x sickday, náhradní díly a oprava vlastních aut za režijní ceny,auto i k soukromým účelům,mobilní telefon,tablet,firemní setkávání.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 113 111, nebo e-mailem: HR@vapol.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail