Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Konzultant/ka služem zákazníkům - business Louny

(referenční číslo: 8-12-181443/JD)

Konec prázdnin a vy stále hledáte zaměstnání? Přijmeme větší počet týmových kolegů i na zkrácený úvazek
Hledáme proaktivní a schopné zaměstnance, které bude bavit přijímání a zpracování požadavků firemních zákazníků a následné vyřizování v co největší kvalitě. Jedná se o business klienty.

Rádi aktivně řešíte situace? Umíte se přizpůsobit a hledat individuální postupy? Zvádáte stres? Baví Vás spolupráce v týmu? práce na PC a máte zájem o telekomunikace? Tak hledáme právě Vás

Požadujeme:

Jetsli jste: komunikativní, proaktivní s obchodním duchem a orientací na zákazníka, schopni přijmout zodpovědnost za svěřené úkoly tak to jestli máte maturitu nebo výuční list není až tak důležité, důležité je co umíte a zda to umíte prodat!

Nabízíme:

Benefity:
Stručně a jasně:

  • možnost zkráceného úvazku (4 nebo 6 hodin 5x týdně)
  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • telefon + sim + tarif
  • 85 Kč stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • po 6 měsících příspěvek 500,- jako benefit
  • vysoká úroveň zaškolení, tréningů a osobních koučů
  • firemní akce
  • Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.


Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Ústecký kraj
Obor: Administrativa, IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání