Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sigmainvest spol. s r. o.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10929630783 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Pož.: vzdělání ÚSO nebo VŠ v oboru, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, AutoCad, Windows WP, Microsoft Project,znalost AJ - úroveň B1 + druhého jazyka - úroveň B1
Hlavní činnosti:
Nabídky - Provádí poptávkové řízení, vypracovává podklady pro cenové kalkulace, zpracovává technickou část nabídky, kompletuje technickou část
Realizace zakázek - zpracovává projektovou a dodavatelskou dokumentaci ve své odbornosti, navštěvuje stavby, zpracovává technické podklady pro objednávky, podklady pro harmonogramy, podklady pro smlouvy o dílo, vypracovává zkušební a předávací protokoly, vyřizuje technickou část reklamací, účastní se podle potřeby kontrolních dnů na stavbách, projednává projektovou dokumentaci s příslušnými orgány a organizacemi.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Sigmainvest spol. s r. o., Jarmila Hanáková, personální ředitelka, hanakova@sigma.cz, +420 585 651 104/05,606 775 500

Odpovědět na inzerát