Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojař pro zkušební techniku v automotive

referenční číslo: 7702 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Setkali jste někdy ve své kariéře se zkušební technikou pro automotive jako jsou válcové dynamometry a podílet se na vývoji nových technologií v automobilovém průmyslu je Vaším kariérním cílem? Jste konstruktérem, technologem, projektovým inženýrem či technikem a používání cizích jazyků pro Vás není překážkou?

Pak využijte této příležitosti a zasláním Vašeho životopisu se zařaďte do výběrového řízení pro moravskou pobočku mezinárodního koncernu, který se zabývá vývojem automobilových technologií

Náplň práce

  • Podílení se na projektech v oblasti zkušební techniky v automotive, případně kompletní řízení těchto projektů
  • Zajištění podkladů pro výrobu válců, nosných konstrukcí, bezpečnostních prvků aj.
  • Řešení jednotlivých fází projektu se zákazníkem a mateřskou společností v AJ nebo NJ
  • Práce v příslušném SW podle specifického zařazení (MS Project, Solidworks, EPLAN)
  • Zpracování technické dokumentace (podklady i v cizím jazyce)
  • Administrativa v ERP systému, spolupráce v projektových týmech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oblasti strojírenství
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti strojírenství nebo automotive 2 roky
  • Přirozené technické myšlení a samostatnost
  • Preferované bydliště pracovníků okresy Olomouc, Přerov, Nový Jičín, Opava (přestěhování se z jiných krajů vítáme)

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost kariérního vývoje v rámci mezinárodní firmy
  • Příležitost pracovního uplatnění pro absolventy
  • Příspěvky na stravu, sportovní aktivity a další
  • Systém firemního vzdělávání v oblasti jazyků a oborové kvalifikace

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Slovensko

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha