Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog tepelného zpracování kovů

referenční číslo: 8377 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Orientujete se v oblasti technologií zpracování kovů? Potom pro Vás máme odpovídající pracovní uplatnění.

Výrobní společnost se zajímavým výrobním programem hledá novou posilu do týmu na pozici:

TECHNOLOG TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů tavení
  • analýza tavby
  • analýza vstupních surovin
  • hodnocení poptávek
  • odstraňování technologických závad postupů a následné vyhodnocování
  • školení ostatních zaměstnanců

Požadujeme:

  • strojírenské vzdělání, materiálové inženýrství či slévárenství
  • orientaci v oblasti tepelného zpracování kovů
  • znalost výrobního prostředí
  • anglického jazyka výhodou
  • zodpovědný přístup, dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • zdravotní systém péče o zaměstnance
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha