Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BAPA s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11476830772 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Požadujeme: -nutností je plynulá znalost angličtiny a zvládání práce s MS office Excel - tvorba kontingenčních tabulek - min.SŠ vzdělání - ekonomického směru výhodou- praxe v obchodním oddělení výhodou- ŘP skupiny B- samostatnost, odpovědnost, flexibilita- zdravotní průkaz v potravinářství- zaslání životopisu a případně motivačního dopisu poštou či e-mailem: personalni@bapa.cz s uvedením do předmětu "ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ" Náplň práce:- podpora administrace obchodu a marketingu, vypracování analýz prodeje a vratek- příprava a udržování administrativních potřeb OŘ, pracovníka marketingu a OMP v návaznosti na vnitřní chod firmy- spolupráce na vývoji nových technologií, především v návaznosti na ambulantní prodej a pohyby dokladů- zadávání nových zákazníků a aktualizace zákazníků v systému- udržování seznamu obchodních smluv a jejich archivace- udržování platných ceníků a obchodních podmínek v systému firmy Nabízíme:- perspektivní a stabilní zaměstnání v potravinářské společnosti zabývající se výrobou baget, sendvičů a hotových jídel (BAPA s.r.o. je dceřinou společností holdingu Hamé, s.r.o.), zaměstnanecké benefity, - nástup, délka pracovního poměru a mzda dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail