Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční referent do odd.cizích investorů

referenční číslo: 8E9372AA | aktuálnost: 18.04.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Výběrové řízení na pozici:
Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Vydávání odborných stanovisek k záměrům cizích investorů z hlediska zájmů ochrany stávající a výhledové dálniční a silniční sítě v souladu s ČSN, TP, TKP a vnitřními normami ŘSD ČR.
Vydávání odborných stanovisek ke zpracovaným DÚR a DSP dopravních staveb cizích investorů a staveb cizích investorů navazujících na dopravní stavby v souladu s ČSN, TP, TKP a vnitřními normami ŘSD ČR.
Řízení a koordinace činností v procesech souvisejících s přípravou a realizací staveb cizích investorů.

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, dopravní stavby výhodou.
Znalost zák. č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.
Základní znalost tech. předpisů pozemních komunikací (ČSN, TKP, TP, atd.) podmínkou.
Orientace v právních předpisech pozemních komunikací výhodou.
Praxe v oboru min. 3 roky.
Uživatelská znalost MS Office.
Trestní bezúhonnost.
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Samostatnost, pečlivost.

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci na dopravních projektech.
Účast na odborných konferencích a seminářích.
Možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu.
Stabilitu státní příspěvkové organizace.
Pružnou pracovní dobu.
5 týdnů dovolené, indispoziční volno, zaměstnanecké benefity.
Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity.

Místo pracoviště: Praha (dočasně Rudná u Prahy) nebo Brno

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální