Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník chemické výroby

referenční číslo: 9067 | aktuálnost: 29. 11. 2016

ŠANCE pro ABSOLVENTY

Máte alespoň střední odborné vzdělání, ideálně v oboru CHEMIE nebo FARMACIE? Jste fyzicky zdatní a zodpovědní? Chcete se být součástí úspěšné společnosti, která má co nabídnout?

Tak proč nám nepošlete svůj životopis?

Stabilní farmaceutická společnost hledá do svého týmu spolupracovníky na pozici:

PRACOVNÍK CHEMICKÉ VÝROBY (17 – 27.000,- Kč)

Náplň práce

  • práce v čistých prostorách
  • používání reaktorů, sušáren, odstředivek, atd.
  • manipulace s chemikáliemi
  • fyzická práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

  • SOŠ (chemie, farmacie VÝHODOU)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobrou fyzickou zdatnost
  • pečlivost a týmového ducha

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek životní a penzijní připojištění
  • firemní akce a vstupy na sportovní akce
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 17 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha