Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrotechnik výtahů - olomoucký region

referenční číslo: 10503 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Máte vyhlášku 50 § 6, nebo více? Hledáte flexibilní práci pro stabilní firmu? Oceníte služební automobil a dynamickou práci? Potom neváhejte a reagujte

Nadnárodní výrobní a servisní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

ELEKTROTECHNIK VÝTAHŮ - OLOMOUCKÝ REGION

Náplň práce

  • provádění servisní činnosti – zejména elektrotechnická, částečně i mechanická část
  • zodpovědnost za provoz zařízení ve svém regionu
  • občasné držení pohotovosti

Požadujeme:

  • vyučen/SŠ – elektrotechnická (výhodou)
  • vyhl. 50/78 Sb. § 6 a více
  • řp. sk. B – aktivní řidič
  • zkušenosti s opravami a servisem zdvihacích zařízení – výhodou

Nabízíme:

  • služební automobil k soukromým účelům
  • služební telefon
  • týden dovolené navíc
  • motivující finanční ohodnocení
  • lokalita: Olomoucký kraj

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha