Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář - Elektronik (kód_LH)

referenční číslo: 8E50D6F1 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

ABB s.r.o, organizační jednotka Elektro-Praga, Jablonec nad Nisou je společnost s bohatou historií, která se zabývá výrobou domovního elektroinstalačního materiálu, zejména spínačů, zásuvek a dalšího příslušenství pro domovní i průmyslové použití. Naší strategií je trvalá orientace na uspokojování přání a potřeb zákazníků. Do této jednotky hledáme kolegu na uvedenou pozici.

Náplň práce

- zodpovědnost za veškerá elektrická zařízení na pracovišti z hlediska bezpečnosti práce a zapojení dle ČSN a dalších platných norem
- kontrola nezávadnosti elektrických částí strojů a zařízení a oprava případných závad
- pravidelná elektro-revize drobného elektronářadí a spotřebičů
- roční revizní prohlídky strojů a zařízení na pracovišti
- aktivní spolupráce s programátory při opravách programů
- objednávání a odebírání potřebného elektromateriálu ze skladu
- účast na školeních a zkouškách

Požadujeme

- vyučení/SŠ v oboru elektro
- platné přezkoušení vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity