Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BRANO a.s.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10640210719 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Místo výkonu práce: Rakovník
Náplň práce: úprava a sestavování částí svařenců do celků a následná obsluha svařovacího robotu, příprava dílů pro svařování
Požadavky: čtení výkresové dokumentace, flexibilita, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody: penzijní a životní připojištění, závodní stravování, dovolená navíc, výkonnostní bonus 10% mzdy při 100% plnění
Kontakt: Kateřina Hokeová 737685023 (7:30-11:30 a 12:30-16:00), e-mailem: katerina.hokeova@brano.eu nebo osobně (7:30-12:30 a 12:30-16:00).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 103.8 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BRANO a.s., Kateřina Hokeová, katerina.hokeova@brano.eu, +420 313 282 408,737 685 023