Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LIPRA PORK a.s.

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11778780714 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Lipra Pork, a.s. je společnost úzce specializovaná na produkci vepřového masa, s několika farmami v rámci středočeského a východočeského kraje.
Náplň práce: jedná se o manuální práci v přímém kontaktu s prasaty, především krmení prasnic a selat, hlídání porodů, ošetřování selat, úkony spojené s chodem farmy.
Požadavky: kladný vztah ke zvířatům, ochotu manuálně pracovat, fyzickou zdatnost, spolehlivost,
praxe vítána, není nutností, zaučíme.
Nabízíme: práci na nově zrekonstruované farmě v klidném prostředí, v menším pracovním kolektivu.
Pracovní smlouva je na dobu neurčitou, po absolvování 3 měsíční zkušební doby.
Zaměst. výhody: stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, prémie za splnění výsledků
Pracovní doba: PO - PÁ: 6.00 - 14.30hod, jednou za 3 týdny služba o víkendu.
Prosíme o zaslání životopisu a kontaktních údajů emailem - udrzal.lipra@seznam.cz, obratem se ozveme a domluvíme osobní schůzku.
Kontakt: emailem
osobně: ÚT: 8:00 - 9:00hod

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 16 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

LIPRA PORK a.s., Ing. Petr Udržal, udrzal.lipra@seznam.cz, +420 724 007 404