Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik - automatizované linky

referenční číslo: 10756 | aktuálnost: 8. 12. 2016

Baví Vás se šťourat ve strojích, máte alespoň výuční list z elektro vzdělání a k tomu vyhlášku 50?
Pak nám pošlete aktuální životopis

Stabilní německá společnost z důvodu růstu hledá pracovníka na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK – AUTOMATIZOVANÉ LINKY (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Servisní činnost ve výrobě i u klienta (ČR i zahraničí)
  • Instalace výrobního zařízení a následné uvedení do provozu
  • Školení na dané zařízení, prezentace, testování produktů
  • Objednávání náhradních dílů, report vedení

Požadujeme:

  • Min. vyučení v oboru elektro s vyhláškou 50
  • Řidičský průkaz - aktivní řidič, pravidelné cestování
  • Praxi na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Perfektní zaškolení v centrále společnosti v zahraničí
  • Bonusový program, příspěvek na stravování
  • Možnost karierního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: 10 km východně od Prahy

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha