Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ManpowerGroup s.r.o.

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10454150751 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV.

Nastartujte svou kariéru u jedné z největších firem v Moravskoslezském kraji!

POPIS POZICE
Vaší náplní práce bude podpora a administrace MES systémů (nebojte, tady Vás důkladně zaškolí).
Budete spolupracovat při podpoře a údržbě existujících aplikací a kontrolovat systémy (zálohování, monitorování, tuning).

To vše budete také dokumentovat pro vedení.

PROFIL KANDIDÁTA
Pokud máte dostudovanou VŠ s technickým zaměřením, alespoň rok praxe na obdobné pozici a dokážete se domluvit anglicky, jste náš člověk!

Pokud máte znalosti a zkušenosti s C#, .NET, ASP.NET, IIS, SQL, MS Office, pak není o čem přemýšlet!

Takže pokud hledáte práci v IT, kde využijete angličtinu a budete moct řešit problémy, jak samostatně, tak v týmu, tak nám pošlete svůj životopis a více to probereme osobně.

NABÍZÍME
Společnost patří k nejmodernějším v Evropě.
Významně se podílí na ekonomice regionu i celé České republiky.

Nabízí velké množství zaměstnaneckých benefitů a možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.

Pokud Vás zajíme více, kontaktujte nás!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ManpowerGroup s.r.o., Eva Bordovská, Consultant Permanent Placement, eva.bordovska@manpower.cz, +420 607 060 633