Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor skladu – hradec králové

referenční číslo: 12202 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Máte oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku? Nebojíte se objednávání a sledování zboží?
Jste komunikativní osobnost s technickými znalostmi? Chcete se stát součástí malého týmu v rámci přední společnosti v oblasti plastikářské výroby?
Zašlete nám Váš životopis
Česká výrobní společnost, působící v Hradci Králové, hledá kandidáty na pozici OPERÁTOR SKLADU.

Náplň práce

  • Nakládka a vykládka zboží
  • Nachystání zásilek dle rozpisů
  • Komunikace se zákazníky
  • Zajišťování logistických dokladů a práce na PC

Požadujeme:

  • Vyučení – technické zaměření výhodou
  • Oprávnění k obsluze VZV
  • Znalost práce na počítači
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kvartální odměny
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce je v Hradci Králové

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha