Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Dispečer/ka - Praha 10, až 30 000 Kč

referenční číslo: 8D8B1952 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, stabilní nadnárodní společnost působící na trhu ČR, který je předním dodavatelem obalových materiálů a řešení, materiálů a technologií pro výrobu reklamy a materiálů pro polygrafii, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty/ky na pozici Dispečer/ka.

Náplň práce:
- organizace a plánování dopravy
- kontrola proběhlé fakturace
- běžná související operativa a administrativa

Požadujeme:
- SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání
- praxi dispečera/dispečerky velkou výhodou, ne podmínkou
- praxi v logistice, plánování a organizování dopravy
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- praxe v SAPu velkou výhodou
- schopnost aktivní komunikace, flexibilitu, ochotu učit se nové věci
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- samostatnou práci a velmi přátelský kolektiv kolegů
- práci na ranní a odpolední směně
- velmi zajímavé platové ohodnocení - cca až 30 000 Kč (vč. bonusů)
- zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, penzijní připojištění, odborná školení apod.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha