Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí jištění jakosti

referenční číslo: 11078 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Můžete se pochlubit bohatými zkušenostmi v oblasti jištění jakosti a dobrou znalostí farmaceutické výroby? Jste organizačně schopní týmoví hráči, kteří se nebojí pracovat pečlivě a důsledně? Hledáte novou pracovní výzvu, která Vám umožní odborně růst? Chcete pracovat pro společnost, která nabízí moderní prostředí a kolektiv odborníků?

Potom není na co čekat, neváhejte a zašlete nám svůj životopis, pozice VEDOUCÍ JIŠTĚNÍ JAKOSTI je pro Vás ta pravá Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se farmaceutickou výrobou hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ JIŠTĚNÍ JAKOSTI (40 – 50.000,-Kč)

Náplň práce

  • jištění jakosti léčivých látek a jejich propouštění
  • zodpovědnost za dodržování GMP a platné legislativy
  • provádění auditů a správa dokumentace
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • zodpovědnost za řízení problémů a nápravná opatření

Požadujeme:

  • VŠ chemického či farmaceutického směru
  • zkušenosti s farmaceutickou výrobou
  • min. 4 roky praxe z oblasti jištění jakosti PODMÍNKOU
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem a písmem)
  • znalost GMP a platné legislativy pro farmacii

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvky na dojíždění/relokaci
  • příspěvky na stravování, kafeterie
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha