Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VikiTEL s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11176420705 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Náplň práce:servis a poradenství v televizním příjmu a satelitního vysílání, aktivní prezentování služeb a produktů, vyhledání nejvhodnějšího řešení, prodej a nastavení služeb, práce s interním systémem, zadávání dat do systému, mailová komunikace a administrativa.
Požadujeme: výborné komunikační a prezentační dovednosti, příjemný a kultivovaný hlas, uživatelskou znalost práce na PC, optimistickou a energickou povahu, zvládání stresových situací, tah na branku a samostatnost. Obchodní zkušenosti výhodou.
Nabízíme: stabilní a dlouhodobou práci na HPP, přizpůsobivou pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku, firemní benefity, TESCO poukázky, soutěže o hodnotné ceny, moderní firemní zázemí, přátelský kolektiv, vstupní školení + průběžná odborná školení zdarma, pravidelná a zaručená mzdu plus prémie.
Práce vhodná jak pro studenty, tak pro ženy na MD.
Životopisy zasílejte na výše uvedený e-mail. Vybraní uchazeči budou kontaktováni s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě byli upřednostněni uchazeči, kteří lépe odpovídají stanoveným požadavkům.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 280 - 16 800 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail