Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Domov pro seniory Zahradní Město

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11562760744 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Místo výkonu: Sněženková 2973/8,106 00 Praha 10-Záběhlice
Kontakt: PhDr. Zdeněk Svoboda - Zájemci zašlou svoje CV s uvedením telefonického kontaktu na adresu: svoboda@dszm.cz (tel. 775 427 355). Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu rozhovoru v místě výkonu práce.

Nabízíme:
- jistotu trvalého pracovního poměru pro slušné zaměstnance
- odpovídající mzdové zařazení (od 14.000 btto)
- osobní ohodnocení v průběhu nebo po zkušební době, prémie
- 5 týdnů dovolené
- řadu zaměstnaneckých výhod (stravování 20,- Kč/oběd, školení, další příplatky, zdravotní péči)
- příjemný a přátelský styl vedení
- výborný sehraný kolektiv

Požadujeme:
- ochotu pracovat ve směnném režimu
- dokončené základní vzdělání
- kurz pracovníka v sociálních službách (umožníme jeho absolvování)
- občanskou bezúhonost
- sociální cítění
- pečlivost, odpovědnost, smysl pro pořádek, vlídné jednání

Náplň práce:
- přímá obslužná péče klientů, pomoc při osobní hygieně, podpora jejich soběstačnosti

Místo výkonu práce: Praha 10

Nástup: ihned po skončení výběrového řízení

Zájemci zašlou svoje CV s uvedením telefonického kontaktu na adresu: svoboda@dszm.cz (tel. 775 427 355). Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu rozhovoru v místě výkonu práce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 500 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Domov pro seniory Zahradní Město, PhDr. Zdeněk Svoboda, personalista, svoboda@dszm.cz, +420 775 427 355