Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Hledá se účetní s anglickým jazykem|možnost občasné práce Z domu|AŽ 30 000 KČ|

(referenční číslo: 4-11-211653/JD)

Chcete pracovat ve společnosti, kde se budete cítit jako doma? Máte praxi v oblasti účetnictví, Excel zvládáte levou zadní a anglickým jazykem se domluvíte nejen na dovolené?

Pokud hledáte zajímavou pracovní změnu, chce pracovat ve skoro v rodinném prostředí a zároveň v rostoucí mezinárodní společnosti, která umožňuje i práci z domu, pak se nám ozvěte...

Právě nyní hledáme vhodného uchazeče či uchazečku na pozici "ÚČETNÍ s ANGLICKÝM JAZYKEM s MOŽNOSTÍ PRÁCE na HOME OFFICE".

Náplň práce:

  • vedení účetnictví pro malé divize firmy v celosvětovém měřítku
  • účtování faktury, cestovní náhrady, mzdy
  • měsíční uzávěrky
  • spolupráce na vytváření finančních analýz
  • úzká spolupráce s finančním kontrolorem pro dané divize

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - ekonomika/finance
  • zkušenosti v oblasti účetnictví
  • anglický jazyk na aktivní úrovni (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • velmi dobrá znalost a praxe s MS Office - Excel
  • zkušenosti s nějakým ERP systémem
  • ochota občasného cestování do zahraničí

Nabízíme:

Benefity:

  • služební notebook k dispozici
  • pracujte klidně občas z domu - je to o domluvě
  • penzijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • odborná školení
  • firemní akce a team buildingové akce
  • občasné zahraniční pracovní cesty

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání