Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INP Technology s.r.o.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11169890762 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Pozice: svářeč/ka kovů ( metoda MAG )
vyučení v technickém oboru nebo víceleté zkušenosti v dané oblasti
Náplň práce:
- svařování oceli (MAG)
- montáž a dokončování kovových kontrukcí
V ideálním případě umíte svářovat také nerezovou ocel. Není to však podmínkou.
Obor: výroba průmyslového odhlučnění
Očekáváme:
- řemeslnou zdatnost, smysl pro kvalitu práce, svářečský průkaz
- spolehlivost, týmovou práci, zodpovědnost, komunikativnost
- řidičský průkaz
Nabízíme:
- různorodé pracovní úkoly
- práce v týmu
- prostor pro rozvoj zaměstnance
V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Váš krátký životopis prostřednictvím e-mailu.
Nástup možný ihned. Mzda od 16 000,- až 25 000,- Kč.
V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Váš krátký životopis e-mailem.
Kontakt: Svobodová Olga, tel.: 773 381 511 od 9:00 - 16:00 hod., e-mail: svobodova@inp-technology.cz
Místo výkonu práce:INP Technology s.r.o.- Chotilsko 1

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

INP Technology s.r.o., Olga Svobodová, svobodova@inp-technology.cz, +420 773 381 511