Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Inženýr elektroniky vývojové kvality

referenční číslo: 8CF47F87

Náplň práce

Práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti kvality elektroniky
Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě
Zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
Vytváření test plánu pro elektronické komponenty pro ověření produktu dle zákaznických specifikací
Vytváření DFMEA pro elektroniku
Koordinace aktivit spojených s EMC testováním a komunikace s laboratořemi
Aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ a praxe v oboru / elektronika
Zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti elektrotechniky
Orientace v technické dokumentaci
Zkušenost s EMC testováním vítána
Aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku, reklamací od zákazníka
Komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
Orientace na zákazníka a ochota cestovat

Nabízíme

Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
Příspěvek na stravování
Variabilní bonusový systém
Možnost jazykového a odborného vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita