Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Vedoucí výroby - lisovna

(referenční číslo: 12-30-211141/JD)

Vaší náplní práce bude:

Řízení a organizování svěřeného výrobního úseku Zaučení nových operátorů na lisech, plánování směn ke splnění plánu výroby
Řešení nápravných opatření k neshodám, zajištění respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení, reporting vedoucímu výroby a Plant mangerovi.

Požadujeme:

  • technické vzdělání
  • praxe z vedoucí pozice ve výrobní společnosti
  • praxe s vedením lidí
  • silná osobnost
  • znalost vstřikolisů velká výhoda

Nabízíme:

Benefity:

  • 25 dní dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání