Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř, Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín a Kroměříž

referenční číslo: 8CB901D3 | aktuálnost: 07.02.2017

HOME4PEOPLE-READY

Rozšiřujeme náš tým, přidejte se k nám a buďte součástí naší realitní rodiny.
Nejvyšší ohodnocení v kraji

http:www.home4people.cz/ready

Náplň práce

focení nemovitostí
aktivně se budete podílet na nových i přidělených nemovitostí.
vytvářet prezentaci nabídek za pomoci moderních technologií.
pravidelně komunikovat se stávajícími zákazníky.
procházet s klienty nemovitosti a hledat pro ně nejvhodnější řešení.

Požadujeme

Obchodní talent
Uživatelská znalost MS Office
Umění jednat s klienty, spolehlivost, samostatnost
Flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
Praxe v oboru výhodou
Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Vhodné i pro pojišťovací agenty i nováčky v oboru.
nejvyšší odměna v regionu
možnost vlastního pracovní tým
práce ve skvělém kolektivu
benefity, podpora, odměny a další nadstandardy.
Unikátní systém zaměřený na podporu nováčků i stávajících makléřů.

Mzda: 40 000 Kč

Region: Zlínský kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy