Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pečovatelská služba OASA Opava, o.p.s.

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11268040794 | aktuálnost: 17. 8. 2016

SOU, podmínkou kurz pracovníka v sociálních službách nebo zdravotnický asistent, ŘP sk.B podmínkou. Mzda: od 12 500,- Kč. Příplatky za víkendy, svátky, cestovní náhrady, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Práce v domácím prostředí klienta, nákupy, rozvoz stravy, práce s miniterminálem. Hlavní pracovní poměr na dobu určitou (tříměsíční zkušební doba, po uplynutí možnost pracovního poměru na dobu neurčitou), plný úvazek - 8 hod./denně, 1-směnný provoz, pracoviště: Opava a okolí, nástup možný ihned. KO: Pavla Včulková, e-mail: pavla.vculkova@agentura-oasa.cz. Žádosti zasílejte na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 500 - 14 700 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail