Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DATIX s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11097280733 | aktuálnost: 3. 1. 2017

Místo výkonu práce: areál OC Dragoun (prodejna "Mobilprovas"), Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: mzda 25.400,- Kč až 31.000,- Kč (vše se odvíjí od Vaší zručnosti). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 9:00-18:00 h. Náplň práce: pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek (Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, Apple, HTC, Blackberry aj.), práce na PC a na internetu. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, min. základní znalost technické AJ, znalost práce na PC na vynikající úrovni, optimismus, morální a trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat, chuť učit se novým věcem, zkušenosti s pájením BGA, micro BGA - horkým vzduchem jsou výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, práce s nejnovějším SW i HW vybavením, příjemné pracovní prostředí, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, motivující finanční ohodnocení, zajímavá a dobře ohodnocená práce. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte výhradně e-mailem na prace@mobilprovas.cz; na e-mail prosím zašlete strukturovaný životopis s fotkou spolu s průvodním dopisem v českém jazyce; pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 400 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

DATIX s.r.o., Roman Obermajer, prace@mobilprovas.cz, +420 722 944 944

Odpovědět na inzerát