Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AGN Technology s.r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8751640798 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Místo výkonu práce: Dobronická 59/19, Libuš, 142 00 Praha 411
Kontakt: Tatyana Demchuk, tel.: 607067242, e-mail: tatyana.demchuk@seznam.cz
Náplň práce:
- kompletace a montáž výrobků
- zhotovení, úprava dilů na strojích (soustruh, fréza) dle výrobního plánu a výkresové dokumentace
- řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku
- péče o pracoviště, stroje, svěřené nástroje a měřidla
- obsluha zařízení potřebných pro výrobu nebo podporu montáže

Požadujeme:
- vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru;
- zkušenosti s obráběním kovů(soustružení, frézování) min. 3 roky - výhodou
- znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci
- praxe s montáží ve výrobní společnosti - výhodou
- spolehlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci;
- manuální zručnost, pečlivost;
- základní znalost cizího jazyka výhodou( RJ/AJ)

Nabízíme:
- práci v atraktivním oboru
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- nástup ihned

Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty,kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

AGN Technology s.r.o., Tatyana Demchuk, tatyana.demchuk@seznam.cz, +420 607 067 242