Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Telefonní operátor/KA - Ústí nad Labem

referenční číslo: 35965 | aktuálnost: 11. 7. 2016

IV - Nakladatelství, s.r.o.

Baví Vás komunikovat s lidmi, máte rádi výzvy, chcete pracovat v zavedené společnosti s mezinárodní působností a letitou tradicí? Přijďte k nám

Pro call centrum v centru Ústí nad Labem hledáme kolegy na pozici
TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA


Požadujeme:


- češtinu jako mateřský jazyk
- chuť do práce a „tah na branku“
- vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- příjemnou pracovní dobu i prostředí
- základní mzdu 15.000 Kč + výkonnostní prémie každý měsíc
- firemní soutěže, bonusy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš profesní životopis s kontaktním telefonem na e-mail: usti@iv-nakladatelstvi.cz nebo volejte na tel. č. 474 770 330 (p. Kuchynka)

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail