Typ nabídky

Minimální mzda

Montér vzduchotechniky v Německu

referenční číslo: 8C0D3060 | aktuálnost: 30.05.2017

Pertec GmbH

Náplň práce

Nabízíme skvělou šanci pracovat jako montér vzduchotechniky v Německu Na tuto pozici mají šanci instalatéři-topenáři anebo i zámečníci s předešlými zkušenostmi v oblasti stavby a montáže vzduchokanálů atd. Vaše úlohy a pracovní prostory jsou - instalace vzduchotechnických zařízení (vzduchových kanálů, větrací jamy i trubky - oprava starších zařízení - čtení technické dokumentace - Výhodou jsou také znalosti s přířezaním potrubí, plechů anebo i znalosti svařování. Ideální kandidát?- Naše požadavky na Vás Měl byste dokázat montáž v souladě s technickými nákresy. Zkušenosti v této oblasti máte? Jste flexibilní a spolehlivý? Němčinu ovládáte základně na komunikativní úrovni, anebo aspoň jeden v týmu? Výborně. Tak můžete využit následující výhody - Budete pracovat s řádnou pracovní smlouvou pro renomovanou německou firmu v průmyslu. - atraktivní výdělek s možností pracovat přesčasy a přivydělat si: 18-22 EUR brutto za hodinu podle kvalifikací (n. pr. příplatek 100% svátek) - pravidelný příjem vždy včas (ok. 12. každého měsíce) - Připlatíme k cestě na stavbu. Máte možnost na kurs němčiny zadarmo. Postaráme se za Vás o ubytování a sociální a zdravotní pojištění i hlášení daně ze mzdy. Podpora, s kterou můžete pevně počítat: Hledáme pro Vás práci podle Vašich preferencí, zkušeností a zručností. Můžeme se však pochlubit i jinými silami: Nepřetržitá podpora a pomoc, kontaktní osoba se znalostmi češtiny a slovenštiny jsou Vám k dispozici. Pochopení a lidský přístup jsou u nás samozřejmostí. Poradíme Vám Zašlete nám životopis, odborné ukončení a relevantní certifikáty atd. My Vám zavoláme nazpět, poskytněme bližší informaci a požádáme Vás o kvalifikační detaily. Těšíme se na Vás.

Místo pracoviště: Německo

Region: Německo

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní