Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sweco Hydroprojekt a.s.

Inženýři projektanti inženýrských děl

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11231000762 | aktuálnost: 26. 9. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:
Na pozici vedoucího projektanta budete řídit projektový tým na tuzemských i zahraničních zakázkách v oblasti hydrotechniky se zaměřením na hydroenergetiku. Součástí je samostatné zpracování projektové dokumentace na základě technologických a stavebních podkladů, zpracování technických zpráv, vypracování projektu a projednávání dokumentace se zainteresovanými stranami. Při své práci budete cestovat jak v tuzemsku, tak do zahraničí a komunikovat s klienty, mezi které patří soukromí investoři, bankovní instituce i státní správa.

POŽADUJEME:
VŠ vzdělání zaměření hydrotechnické stavby – hydroenergetika
praxe min. 5 let v projektování vodních elektráren
autorizace pro obor stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství
znalost práce v AutoCAD programu a MS Office
AJ – pokročilá úroveň
RJ – základní úroveň (výhodou)
praxi v řízení týmu složeného i ze zahraničních expertů
schopnost samostatného jednání a rozhodování
profesionální vystupování

NABÍZÍME:
práci na zajímavých zahraničních projektech
odbornou podporu projektového týmu
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
pružnou pracovní dobu
další profesní vzdělávání a rozvoj
firemní benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha