Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9659790785 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Vzdělání technického směru, min. 3 roky praxe na stejné nebo podobné pozici, profesionální přístup, časová flexibilita, praxe na pozici elektrikáře výhodou, praxe v nástrojárně výhodou, zkušenosti s technologií vstřikování plastů a seřizováním strojů (výměna forem,vstřikovacích jednotek a nastavení parametrů vstřikování)
Náplň práce:
- Pravidelná údržba a opravy forem a strojů
- Provádění ošetřovacích prací na formách, strojích, technických vybaveních a zařízeních
- Kontrola použitelnosti forem a strojů
- Udržování elektrických zařízení
- Provádění oprav, údržby, seřizování a montáže slaboproudých zařízení
Dovednosti:
- Jeřábnické zkoušky
- Osvědčení VZV
- Vyhláška § 50
- Zaškolení na obráběcí stroje
Nabízíme: perspektivu dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na dopravu, stravování, ŽP nebo PF, 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha