Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TELEKOMUNIKACE CZ spol. s r.o.

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10050940763 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Nabízíme Vám příležitost podílet se na rozvoji dynamické a silné společnosti a zároveň získat stabilní zázemí v přátelském prostředí.
NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky, péče o klienty a klientský servis, administrativní práce s PC
NABÍZÍME: práci v příjemném a mladém kolektivu, možnost seberealizace a profesního růstu, odborné zaškolení a průběžné vzdělávání zdarma, získání praxe v perspektivním oboru, soutěže o ceny a další atraktivní motivační prvky, volný čas - venkovní soukromé prostory, k dispozici kulečník, fotbálek a posilovna, stravenky, práce v Č. Budějovicích u nemocnice - přímo u zastávky MHD
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti, uživatelská práce s PC (Windows, MS Office, Internet), zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, aktivní přístup k práci, ochotu učit se novým věcem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail