Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PSP Pohony a.s.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11558800719 | aktuálnost: 11. 10. 2016

PSP Pohony a.s. přijme do pracovního poměru pracovníka
na pozici

frézař CNC

Náplň práce:
- frézování na CNC frézce
- kontrola a výměna nástrojů včetně následného nastavení obráběcího stroje
- základní údržba obráběcího stroje

Požadujeme:
- vyučen obráběč kovů nebo absolvent SPŠ strojní
- způsobilost k práci s kusy i nad 15 kg
- způsobilost k práci ve třísměnném provozu

Nabízíme
- mzdové ohodnocení podle praxe a dovedností
- nástup dohodou
- práci ve stabilní firmě
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na rehabilitace, kulturní a sportovní akce

Zájemci se mohou hlásit zasláním profesního životopisu na e-mail: personalistika@pohony.cz nebo na adrese firmy PSP Pohony a.s.,
Kojetínská 3148/73d,750 02 Přerov
telefon: 581 808 700, Anna Juříková
e-mail: personalistika@pohony.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha