Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista plánování výroby

referenční číslo: 8170 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Máte nějaké zkušenosti s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte práci na Vysočině na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Významná společnost orientující se na sériovou výrobu hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Náplň práce

  • vytváření plánů výroby
  • zajištění logistických procesů
  • sledování aktuálních stavů a odchylek
  • pravidelná práce s interním systémem
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • komunikace s dalšími odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • zkušenosti ze sériové výroby výhodou
  • komunikativnost a organizační schopnosti
  • flexibilita a zvládání stresových situací

Nabízíme:

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • 13. plat, dovolená navíc
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • široká škála firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 34 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha