Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí (H3931)

referenční číslo: 8BBF5129 | aktuálnost: 15.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů - strojírenství
• Vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
• Realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
• Orientace v příslušné oborové legislativě
• Manipulace s interním skladovým systémem, elektronickým objednávkovým systémem
• Vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží.
• Poskytování kompletní poradenské činnosti a účast na pravidelných jednáních s vedením firmy

Požadujeme

SŠ technického směru, komunikativní znalost AJ, praxe v oboru nákupu nebo obchodu s hutními materiály podmínkou, znalost nákupních procesů, dobrá znalost MS Office, ŘP sk. „B“

Nabízíme

Zajímavá práce ve velké strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, dodatková dovolená, zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, mobil a další), pružná pracovní doba, zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, jazykové kurzy, další firemní vzdělávání

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Profese: analytik nákupu, nákupčí, kupec, pracovník nákupu, referent nákupu a prodeje, ředitel/manažer nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení