Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Randstad s.r.o.

Chcete pracovat pro úspěšnou francouzskou výrobní společnost? Jste pečlivý/á a práce ve třísměnném provozu Vám nedělá problém? Chcete mít jistotu zaměstnání a motivující systém hodnocení? Pak nám o sobě dejte vědět

Kontrolorka kvality ve výrobní společnosti

referenční číslo: 8B7436DC | aktuálnost: 10. 11. 2016

Co Vás čeká?
• Vizuální kontrola kvality výrobků - nárazníků
• Práce v čistém a nehlučném prostředí

Požadujeme:

• Min. SOU
• Trestní bezúhonost
• Pečlivost a spolehlivost
• Zkušenost ve výrobě výhodou
• Ochota pracovat na tři směny, do budoucna v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Motivující systém odměňování a benefitů
• Příspěvek na stravování a dopravu
• Dovolená navíc
• Vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Specializace: kontrolor

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha