Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PRESTOL holding, a.s.

Stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11479810709 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Žadatelé mohou posílat své životopisy na email: personalistika.prestol@gmail.com nebo
v případě dotazů volat na číslo 377 423 079.

Náplň práce:
" Získávání nových a péče o stávající obchodní příležitosti
" Projektově-manažerské vedení a technický dohled nad stavbami po dobu realizace
" Orientace a čtení v technických dokumentech
" Řízení procesu marketingové a obchodní strategie
" Vedení agendy ve svěřené oblasti
" Tvorba obchodních nabídek v součinnosti s ostatními úseky podniku
" Monitoring konkurence i subdodavatelů na trhu
Nabízíme:
" Stabilní zaměstnání v zaměstnaneckém poměru na dobu neurčitou v zavedené firmě s dlouholetou tradicí
" Nástupní mzda dle praxe od 20000 + osobní ohodnocení + prémie
" Firemní notebook/tablet, mobilní telefon, služební auto
" Možnost trvalého osobního rozvoje formou firemního školení
" Působiště v Západočeském kraji nebo Praze
Požadujeme:
" SŠ či VŠ vzdělání stavebního charakteru podmínkou
" Praxe s obchodní činností min. 5 let
" Aktivní a samostatný přístup
" Orientace ve stavební dokumentaci a rozpočtu
" Výborné prezentační schopnosti, obchodní duch a myšlení
" Komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilita
" Řidičský průkaz sk. B

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha