Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

s. n. o. p. cz a.s.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10520550743 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Mzdové výhody a firemní benefity:
finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
3 500Kč - 4 000Kč měsíčně - příplatky dle Zákoníku práce a kolektivní smlouvy
15 000Kč ročně - 13. mzda
min. 4 000Kč ročně příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu
min. 1 200Kč měsíčně - penzijní a životní pojištění
min. 700Kč měsíčně - příspěvek na stravování
individuální prémie až do výše 1 500Kč

Požadujeme:
SOU - vyučen
Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Náplň práce:
Manipulace s výrobky na pracovišti a ve skladu

Mimo mzdových výhod nabízíme:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst
Stravování přímo v závodě (18 - 24Kč menu)
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP

Kontaktujte nás kdykoliv
INFORMAČNÍ A NÁBOROVÉ SCHŮZKY SE KONAJÍ KAŽDOU STŘEDU V 15:00 HODIN

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 500 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha