Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Multitrans CZ Truck s.r.o.

Řidiči tahačů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11276960720 | aktuálnost: 9. 11. 2016

místo výkonu práce: Kratochvílova č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem.
Náplň práce: Pravidelné jízdy z Roudnice n. L. do Německa.
Požadujeme: Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz, karta řidiče, psychologické vyšetření, výpis z rejstříku trestů, pečlivost a spolehlivost.
Nabízíme: zvláštní prémie, naturální výhody. Vlastní vozidlo DAF, Scania, vysoká kabina, nezávislá klimatizace, mikrovlnná trouba, lednice, mobilní telefon. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky nebo zaslat životopis e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Multitrans CZ Truck s.r.o., Michal Řehák, rehak@multitrans.cz, +420 466 049 622,739 456 423