Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251720738 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Místo výkonu práce: Soukenická 158, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: metodické vedení sociálních služeb organizace a souvisejících činností v oblasti kvality sociálních služeb, spolupráce se sociálními pracovníky města a metodickými pracovníky Krajského úřadu Pardubického kraje, sledování změn v legislativě související s poskytováním sociálních služeb, metodická podpora při zavádění novely zákona o sociálních službách do praxe, pravidelné revize vnitřních pravidel sociálních služeb (standardů) a jejich úprava, absolvování auditů, skupinových a individuálních metodických konzultací realizovaných v rámci projektu transformace pečovatelské služby, analytická, koncepční a metodická činnost v sociálních službách a další
POŽADUJEME: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, nejlépe v magisterském programu - pozice sociální pracovník, praxe v poskytování sociálních služeb výhodou, znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy, zkušenost se zaváděním, revizí SQSS (výhodou zkušenost z více typů služeb), zkušenosti z inspekcí kvality soc. služeb, s odstraňováním zjištěných pochybení v rámci nápravných opatření výhodou, výborné komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení, pečlivost při vedení dokumentace, trestní a občanská bezúhonnost, výborná znalost uživatelské práce na počítači, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, odolnost vůči stresu a čistý trestní rejstřík.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zaměstnanecké benefity, práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace a podporujeme stálé zvyšování odbornosti
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ je dvoukolové: v prvním kole komise posoudí splnění podmínek výběrového řízení. Náplní druhého kola budou osobní pohovory s uchazeči. Profesní životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokumentu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, zasílejte nebo osobně doručte na adresu Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim. Obálku s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - METODIK zašlete na adresu Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim, Soukenická ulice 158, 537 01 Chrudim nebo osobně předejte na recepci v Soukenické ulici 158, 537 01 Chrudim, v čase pondělí až pátek od 8,00 do 15,00 hodin. Přihlášky přijímáme: do 9. z á ř í 2016. Bližší informace jsou na webové stránce www.socialni-sluzby.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 15 120 - 22 750 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha