Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior nákupčí - automotive

referenční číslo: 6884 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte praxi s nákupem v automobilovém průmyslu a Vaše angličtina je alespoň na středně pokročilé úrovni? Jste schopen vyjednávat, nebojíte se pracovat samostatně ? Pokud jste si odpověděli ano, pak je pozice SENIOR NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE určena právě Vám

Významná výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

SENIOR NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • denní komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli
  • budování dodavatelský vztahů i vyhledávání nových dodavatelů
  • cenové vyjednávání
  • vedení agendy spojené s konkrétními projekty
  • nákup elektronických komponent
  • pravidelný reporting
  • kooperace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického či technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici alespoň rok
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat
  • znalosti elektrotechnických komponent výhodou
  • samostatnou, rozhodnou osobnost s týmovým duchem

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení včetně ročních bonusů
  • týden dovoldné navíc
  • zavodní stravování
  • podporu při relokaci
  • mobilní telefon i notebook k soukromým účelům
  • možnost profesního růstu
  • místo výkonu práce: Jihlavsko

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha