Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Futurum F s.r.o.

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10673880777 | aktuálnost: 20. 1. 2017

Jedná se o práci v textilním provozu sociální firmy Futurum F s.r.o., kde jsou zaměstnáváni lidé se zdravotním postižením, zejména pak lidé s duševním onemocněním. Ve výrobě se pracuje na průmyslových šicích strojích, hlavní činnost spočívá v šití domácího textilu - ubrusy, polštáře, dětské ložní prádlo a dětský textil - ne oblečení.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu, klidném prostředí, ohleduplném k potřebám jednotlivých zaměstnanců. Provoz je součástí firmy zaměstnávající cca 20 pracovníků se ZP - možnost rozvoje na dalších pracovištích. Vedení firmy má sociálně odpovědný přístup. Vlastníkem firmy je FOKUS Tábor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 000 - 12 200 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Futurum F s.r.o., Helena Loudová, vedoucí dílny, loudova@fokustabor.cz, +420 604 737 110

Odpovědět na inzerát