Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Asistentka/asistent propagace

referenční číslo: 36160 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Jazyková škola LITE právě přijímá asistentku/asistenta propagace

Zajímá Vás propagace a v on-line světě se cítíte jako ryba ve vodě? :-)

Náplň práce:

Našim klientům otevíráme anglicky mluvící svět. Přidejte se k nám Jedním z Vašich úkolů bude, aby se co nejvíce lidí dozvědělo o naší unikátní metodě výuky angličtiny a přišli se podívat na ukázkovou hodinu.
Budete spravovat naše webové stránky, starat se o náš firemní profil na Facebooku, vytvářet na něm reklamní kampaně, psát promo texty, natáčet videa a spousty dalších věcí.

Požadujeme:

Kladný vztah k internetu a sociálním sítím a nadšení prozkoumávat nové možnosti jsou zde nevyhnutelné spolu s velmi dobrou znalostí angličtiny a výbornou znalostí češtiny i v písemném projevu.

Nabízíme:

Staňte se součástí skvělého týmu lidí, kteří táhnou za jeden provaz Při dobrých výsledcích Vás rádi podpoříme v profesním i osobním růstu.
Pošlete nám svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha