Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Máte zájem o stabilní práci v klidném a čistém prostředí? Chcete si rozšířit obzory v oblasti elektro? Přejete si být součástí silné mezinárodní společnosti s jistotou stabilního výdělku? Neradi pracujete na nočních směnách o víkendu a ve svátky? Jestliže je Vaše odpověď 4x ANO, máme pro Vás skvělou pracovní nabídku.

Jednoduchá práce s moderní elektronikou - až 17.300 Kč

referenční číslo: 4212 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro globálního poskytovatele poprodejního servisu elektronických zařízení, který v ČR působí již od roku 2006 a stále rozšiřuje své působení, hledáme šikovné zaměstnance na pracoviště v POHOŘELICÍCH.

Náplň práce:
- vizuální kontrola elektroniky (set top boxy, ovladače, nabíječky)
- jednoduchá oprava a čištění
- testování funkčnosti
- balení vytříděných a opravených výrobků
- práce na PC

Požadujeme:

- základní znalost práce na PC
- manuální zručnost a spolehlivost
- docházku na dvousměnný provoz (ranní směny 6:00 – 14:15 a odpolední směny 14.15 – 22:30)

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení odpovídá 80 Kč/hod bonus až 4000 Kč/měsíc
- příplatek za dvousměnný provoz 500 Kč (dle odpracovaných hodin)
- stravenky v nominální výši 80 Kč/odpracovaný den
- příplatky a dovolená dle zákoníku práce
- přátelský kolektiv
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- možnost nástupu v průběhu prosince 2016 a ledna 2017
- volné víkendy a svátky
- místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH

Místo pracoviště: Pohořelice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Personalista: personální konzultantka, Telefon: 731 198 782, E-mail: brno@indexnoslus.cz