Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

HR consultant pro IT

referenční číslo: 10528 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Rádi pracujete s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení i dál? Domluvíte se anglicky?

Pak čtěte dál a pošlete mi CV

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na IT pozice
  • Administrativní starost o poptávky od klientů
  • Vytváření inzerátů a snaha zaujmout kandidáty
  • Vedení pohovorů s kandidáty po telefonu i osobně
  • Komunikace s klienty, organizace pohovorů

Požadujeme:

  • Ideálně VŠ s IT zaměřením (Ekonomická informatika, …)
  • Ideálně zkušenosti s recruitmentem v IT oblasti
  • Minimálně velký zájem o tuto práci a zaměření
  • Ideálně zkušenosti s prací na normy a plány
  • Minimálně stresuodolnost a aktivita
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Rozhodně ne nudnou a stereotypní práci
  • Velmi pěkný výdělek, který jste schopni ovlivnit
  • Zázemí české společnosti, která je 13 let na trhu
  • Propracovaný systém školení a předávání know-how
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, teambuildingy

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha