Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Human resources supervisor (new project)

referenční číslo: 9511 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Máte alespoň tříletou zkušenost v personalistice, ideálně ve výrobní společnosti? Orientujete se v personální problematice a mzdové agendě? Nedělá Vám problém domluvit se anglicky? Chtěli byste pracovat na pozici Human Resources Supervisor?

Pak hledáme právě Vás

Významná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

HUMAN RESOURCES SUPERVISOR

Náplň práce

  • Zajištění veškerých personálních procesů v nově vybudovaném závodu
  • Koordinace personálních procesů a HR projektů
  • Vedení personální agendy
  • Nábor, plánování rozvoje a vzdělávání
  • Reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici nutností
  • Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • Praxi z výrobní společnosti výhodou
  • Orientaci v HR procesech a mzdách
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dotované stravování
  • Notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: výrobní hala D5 Logistics Park Stříbro

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha