Typ nabídky

Minimální mzda

Statik

referenční číslo: 493 | aktuálnost: 06.09.2016

ALP consulting

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje především na pozemní, silniční a dálniční stavby, mosty a městské komunikace, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Statik

Náplň práce

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání stavebního směru
- schopnost samostatné práce
- znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, AutoCad)
- praxe v oboru u juniorů je vítána ale není podmínkou
- samostatný statik - na této pozici je nutná praxe nejméně 5 let
- autorizace v oboru statika je vítána
- vítána znalost SW Revit BIM

Nabízíme

- pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
- možnost dalšího vzdělávání - profesního i jazykového
- dobré platové podmínky
- sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění)
- příjemné pracovní prostředí v perspektivním kolektivu
- teambuildingové akce

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální