Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky na nenáročnou brigádu do hobbymarketu. Náplní práce je manipulace se zbožím na prodejně a skládání zboží v regálech. Termín brigády je ve dnech 6.-7.10. a 10.-12.10. od 8:00-18:00 hod. V případě potřeby možnost volby vlastního začátku a konce pracovní doby. Pracoviště se nachází v Čestlicích.

Výpomoc v hobbymarketu - mzda 130 Kč/hod.

referenční číslo: 6854 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky na nenáročnou brigádu do hobbymarketu. Náplní práce je manipulace se zbožím na prodejně a skládání zboží v regálech. Svou povahou je brigáda vhodnější spíše pro muže. Termín brigády je ve dnech 6.-7.10. a 10.-12.10. od 8:00-18:00 hod. v případě potřeby možnost volby začátku a konce pracovní doby. Pracoviště se nachází v Čestlicích.

Požadujeme:

- spolehlivost a manuální zručnost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- mzdu 130 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci
- práci v přátelském kolektivu
- nabídku dalších brigád
- možnost týdenní výplaty

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail