Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MITRANS-HK s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11565800724 | aktuálnost: 13. 10. 2016

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - ASISTENT/-KA JEDNATELE
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016
- Náplň práce: zajišťování administrativy dle požadavků jednatele
- Požadujeme: SŠ vzdělání, ŘP sk. B, anglický jazyk a německý jazyk výhodou
- Nabízíme: možnost pracovat v rozvíjející se společnosti s možností zvýšení mzdového ohodnocení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky a OZP.
- Kontakt: V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky p. Klouček 602 411 940 nebo emailem: mitrans@volny.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha